Bursa Cam Temizliği

18cb2ee4204b7838705b2894cf097cb7.jpg

Bursa Cam Temizliği

Bursa Cam temizliği hizmetleri, profesyonel temizlik hizmetlerimizin en önde rağbet gören dalıdır. Egzoz, hava kirliliği, yağmur, toz gibi dış etkenlerin yüzünden normalden fazla bir kirlenme oluşur. Bu kirlenme profesyonel temizlik firmaları ile etkili bir şekilde temizlenmezse kalıcı bir tabaka oluşur.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için, düzenli bir plan program çerçevesinde cam temizliğinin yapılması gerekmektedir. Merdivenle ulaşılamayacak kadar yüksek cam yüzeylerde firmamız dahilindeki vinç yardımı ile 25-30 metreye kadar yüksekliklerde deneyimli personelimiz ile profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti vermekteyiz.

Dış cephe temizliğinde kullanılan yerel mobil vinçlerimizde firmamızca deneyimli, konusunda uzman, teknolojik donanımlı personellerimiz hizmet vermektedir. Dış cephe cam temizliğinde çalışan bütün personelimizin emniyetini maksimum seviyede gözetmekteyiz. Personelimiz sosyal güvenceli olup, size herhangi bir ek yük getirmeyecektir.

Dış cephe cam temizliğiniz için konusunda uzman kadromuzun sizin ile varacağı mutakabat sonucunda size özel, bir temizlik programı tayin edilir. Ve plana uygun olarak ayda bir, hafta da bir, on beş günde bir, her gün ya da bir kereye mahsus dış cephe temizliğiniz profesyonel olarak düzenli bir şekilde yapılır.