Bursa Halı Koltuk Yıkama Hizmetleri

a56b47db095a11743ec13d0dbc757626.jpg

Bursa Halı Koltuk Yıkama Hizmetleri

Halı ve koltuk yıkamada deneyimli profesyonel personel ve ekipmanız ile halılarınız yerinde detaylı olarak yüzde yüz temizlik sağlanacak şekilde temizlenmektedir. Halı ve koltuk yıkama konusunda uzun yıllar tecrübesi olan firmamız, teknolojiyi takip eden tam otomatik makine ve araçlarla temizlik işlerini gerçekleştirmektedir.

Halı yıkama da püf nokta detaylı temizlik anlayışı ile mümkün olmaktadır.Sizde halılarınızı yıkatmadan önce METEOR Halı Yıkama firmasını arayarak gerekli teknik bilgiyi alabilir bu anlamda size daha faydalı olabilecek teknik bilgiye ulaşabileceksiniz. Halı temizliğinde dikkat ettiğimiz en önemli husus halıların doğru şampuanla yıkandığıdır, bizler organik halı temizlik deterjanları kullanmaktayız.

Halılarınız öncelikle çok yüksek güçlü vakum makineleri ile tozları alınmakta, ve halınızın cinsine ve leke durumuna göre uygun kimyasallarla fırçalanır ve hala kalan kirler üzerinde çalışmalar yapılmaktaydı. En son olarak ta halı üzerinde biriken kirli su vakum makinesi ile emdirilerek zararlı mikroorganizmaların hızlı halılınızdan uzaklaştırılması sağlanır.

Koltuklarınızda benzer bir prosedürle öncelikle yüksek çekiş güçlü vakum makineleri ile tozu alınır. Koltuk takımı incelenerek kumaş yapısına uygun bir şampuanla ıslatılır ve tamamıyla nüfuz etmesi için bir süre bekletilir. Bu ıslatma sırasında çıkmayan inatçı lekelerin üzerinde de özel leke çıkarıcı solüsyonlarla ekstra bir işlem uygulanır. Daha sonra da aynı anda püskürtme ve emme işlemi yapan özel makinelerle koltuk takımındaki ekstra sıvıda yüzeyden hızla uzaklaştırılır.

Halı ve koltuklarınızın gösterdiği çeşitliliğe uygun şekilde profesyonel şekilde temizlik yapılması gerekmektedir. Uygunsuz materyallerle yapılan temizlikler koltuk ve halılarınızın renginin solmasına ve daha ileri safhalarda deformasyona uğramasına sebebiyet verebilmektedir.