Bursa Mermer Cilalama Zemin Temizliği

58bd114e9125c9681441f223cd93deef.jpg

Bursa Mermer Cilalama Zemin Temizliği

Temizliği yapılacak olan yüzeyin büyüklüğü ve türüne göre makine portföyümüzdeki uygun makinelerle temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizliği yapılacak mermerlerin ya da zeminlerin önce kapa pislikleri alınır ve yıkama işlemine geçilir. Yıkamalarımız konusunda uzman personelimizin sizinle mutabataka varıp ortaklaşa bir temizlik hizmet planı çıkartıldıktan sonra en son model tek diskli, çift diskli ve oturaklı yıkama makinelerimizden uygun olanları gerçekleştirilmektedir.

Sert yüzeylerde temizlikle beraber uygulanan cilalama işlemi yüzeylerin üzerinde kalıcı bir tabaka oluşturarak ömrünü uzatır ve kirlenmeyi önleyerek daha sonraki temizlik periyotlarının daha da uzamasını sağlamaktadır.Cilalama işleminin yapılmadığı durumlarda, mermein gözeneki yapısı yağ ve kir kalıntılarının bünyeye teneffüz etmesine müsaade ederek yapılması gereken temizlik işlerini sıkıntıya sokmaktadır.

Cilalama işlerinde kullanılan malzemelerin alınan sonuçlar üzerindeki etkisi büyüktür. METEOR olarak temizliğini yaptığımız mekanlarınıza en son gereken özeni gösterek Henkel, Lever Johnson gibi kaliteli ithal ürünleri tercih etmekteyiz. Mermer ve benzeri sert zeminlerin genellikle kullanıldığı okul, fabrika, otel ve AVM gibi insan trafiğinin yoğun olduğu mekânlarda seçilecek uygun temizlik programlarına sadık kalarak düzenli bir şekilde profesyonel temizliğinin yapılması gerekmektedir.