Bursa Hastane Temizliği

450e699490d28856876fce892cdcd1f6.jpg

Bursa Hastane Temizliği

Meteor Temizlik Şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temilik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hastanelerde ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Hastane Temizliği hizmetimiz ile koridorlarınız, hasta odaları vd. işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir.

Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile hastalarınız için sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmaktayız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Hastane ve sağlık kuruluşlarının temizliği insan sağlığını ilgilendirmesi dolayısı ile kritik önem taşımaktadır. Bu kritik hizmetin her daim sorunsuzca işlemesi için uyulması gereken uluslar arası standartlar ve kurallar vardır. METEOR olarak bu kritik temizlik hizmetinde çalışan bütün personelimiz konusunda uzman eğitimleri ve sertifikasyonları tamamlanmış kişilerden oluşturulmuştur.

Sağlık kuruluşu ve hastane temizliğinde çalışacak personelin kişisel temizliği ve sağlı da ayrıca önem taşımaktadır. Yetersiz kişilerce yapılacak olan temizlik hizmeti, insan sağlını etkileyen bu önemli kuruluşlarda istenmeyen etkilere sebebiyet verebilir.

Hastane ve sağlık kuruluşları tesislerinin temizliği mikrop ve virüs gibi zararlıların transferini önleyecek şekilde "tek kullanımlık mop" ve "renk kodu" gibi standartlar uygulanarak alınarak yapılmaktadır.

Tuvaletlerin çok sık aralıklarla dezenfekte özellikli ürünlerle düzenli olarak temizlenmekte ve kontrolleri yapılmaktadır. Ve bu bölgeleri temizlemekte kullanılan bezler genellikle tek seferde kullanıp atılmaktadır. Hasta odaları ise hastaların durumu da göz önüne alınarak, alerjen ve rahatsız edici kokulardan ayrıştırılmış temizlik ürünleri hastaların izinleri alındıktan sonra, yapılmaktadır. Tüm bu temizlikler kesinlikle sağlık kuruluşları temizlik prosedürlerine ve talimatlarına uygun deneyimli temizlik personellerince ve uzmanların gözetiminde yapılmalıdır.

Bursa Temizlik Sektörünün öncü firmalarından olan METEOR Temizlik Şirketi Sadece hastane temizliği değil, temizliğin her alnında; banka temizliği, inşaat sonrası temizlik, eşyalı daire temizliği, ev temizliği, okul temizliği, endüstriyel temizlik, fabrika ve depo temizliği, dış cephe temizliği ve cam temizliği alanlarında sizlere en iyi hizmeti vermek için doğru ekipman ve doğru personel ile yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.