Hakkımızda

Hakkımızda
Meteor Temizlik

Hakkımızda

Sunduğu kaliteli hizmetler ile temizlik sektörünün lider konuma sahip olan ismi Meteor Temizlik Dekorasyon, bireysel ve kurumsal çözümleri ile her zaman yanınızdadır. Ticari işletmeler için profesyonel çözümler sunan firmamız ayrıca kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı içinizin rahat edeceği şekilde karşılamaktadır.


Meteor Temizlik Dekorasyon, günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli hizmet arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir. 


Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize  temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortamsağlamaktır.

Profosyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz..

İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti  vermektedir.

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Bursa temizlik şirketleri içinde hızla büyüyen Meteor Temizlik, hizmetlerinde son teknolojiyi yakından takip etmekte ve insan sağlığı için en iyi temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Meteor Temizlik, kıymetli Bursa halkından aldığı destekle, amacı doğrultusunda Bursa Temizlik şirketleri içerisinde lider olma yolunda emin adımlarla gitmektedir.

Çözüm ortağınız olalım.


25+

Yıllık Tecrübe

100%

Müşteri Memnuniyeti

30+

Tercih Eden Firma

800+

Tercih Eden Müşteri

Meteor Temizlik

Referanslar