Müşteri Yorumları

Tülin Çalı

Profosyonel ekip memnun kaldık . Teşekkürler .

Merve Gül

verilen hizmetten çok memnun kaldım çok iyi bir ekip benim gibi titiz insanların kesinlikle gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir şirket :)

Zeynep Akbaba

Evimin temizliğini yaptırıcaktım , çalışan bir bayan olduğum için evime zaman ayıramıyordum. Temizlik şirketlerinden yardım almaya karar verdim. Karşıma Meteor Temizlik çıktı iletişime geçtim. Bana söyledikleri gibi ekipmanlarıyla ekip çalışanlarıyla zamanında evimin temizliğini yaptılar. Gayet titiz başarılı bir firma olduklarını söyleyebilirim. Arkadaşlarıma ve çevremde temizlik hizmeti arayan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bi şirket. Burdan da teşekkür ediyorum kendilerine. İyi çalışmalar dilerim.

Merve Yiğit

İşlerinin en iyisi. Çalışanlarına güler yüzlülüğü için teşekkür ederiz.

Osman Duran

Yeni açacağımız şubemiz için küçük sanayide korona virüs tedbirlerini alarak gelip üst düzey ilgi alaka ve titizlikle konuşulan süre içerisinde çok kaliteli bir temizliğe ulaşıldı meteor temizlik ailesine sonsuz teşekkür ederiz temizlikte tek adresimiz sizsiniz.

Ekrem Şanlı

Yapılan işten çok memnun kaldık dikkatli ve disiplinli bir çalışma sergiledi firma herkese öneriyoruz

Hüseyin İ.

İşyerimizin temizliğini söylenen süreden daha erken bitirdiler. Deneyimli ekibi ile en ince ayrıntısına kadar kusursuz temizlik yaptılar ve güler yüzlü personele sahip bir firma. Bursa temizlik şirketleri içerisinde kesinlikle tavsiye ederim..

Murat Dereçiçek

Ekipmanı ve çalışanlarıyla başarılı ve lider bir firma. Başarılarının devamını diliyorum.

Gülçin Aladağ

İşinin ehli bi firma, çalışanları güleryüzlü.

Kübra Yavuz

Hizmetler: Taşınma temizliği, Genel temizlikOlumlu: Dakiklik, Değer, Kalite, Profesyonellik, Yanıt verme