Bursa Mağaza Şirket Temizliği

1a8af02617a4e301b5b27dd6e917be2b.jpg

Bursa Mağaza Şirket Temizliği

Mağaza ve şirketler sahip oldukları sirkülasyon ve müşteri ziyaretleri sebebiyle temizliğin büyük önem taşıdığı kuruluşlardır. Mağaza ve şirketler arka ve ön taraflarının işleyişlerinin farklı doğaları nedeni ile farklı temizlik hizmet plan ve programları gerektirmektedir. Mağazanızın müşteriye görünen kısmının temizliği, müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir konudur. Alışveriş ya da başka bir hizmet almak için mağazanıza gelen müşterilerin temiz ve şık görünümlü bir ortamdaki rahatlıkları size katma değer olarak geri dönecektir.

Mağazanızın cam temizliği, dış cephe temizliği, sert zemin temizliği, parke temizliği, eşya temizliği gibi bütün detayları ile komple olarak ele alınması gerekmekte ve profesyonel temizlik hizmetlerinde konusunda uzman ekibimiz ile ortaklaşa planlanarak düzenli bir temizlik hizmet programı oluşturulmalıdır.

Zincir ve butik mağazaların show room temizliği, yapılan ortan temizlik hizmet programı çerçevesinde aylık, haftalık, veya günlük olarak profesyonel temizlik personelimiz ile yapılmaktadır.

Şirketler gibi çalışanların ve müşterilerin iç içe geçtiği ortamlarda yapılacak olan temizliğin düzenli ve planlı olarak profesyonel temizlik personelimiz ile mevcut çalışma düzenini bozmadan titizlikle yapılmadan.