Bursa yerinde halı temizleme

f16ebd5a01b98997db95e92b80fff9ca.jpg

Bursa yerinde halı temizleme

Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş yada kaldırılamayacak durum da ise, varolan halı veya halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz.

Yerinde halı veya halıflex yıkama işleminde sırası ile;
Güçlü Vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz, Daha sonra halı veya halıflexin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halı veya halıflex yıkama makinasıyla varolan lekeler çıkartılmakta, Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpük alınır, Halı veya halıflex tam anlamıyla durulana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder. Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Halıfleks´ler yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı , yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması extra masraflar doğurur. Bu olay hem kesenizi hemde zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman ekibimiz ve son sistem makinalarımızla Yerinde Halı Yıkama işindede senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunulan Mekanlar Camii´ler, Kuran Kursları , Oteller , işyerleri , Evler , Plazalar , Residencler , Depolar.

Kullandığımız Kimyasallar;
Yerinde Halı Yıkama şampuanı olarak İtal halı şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.

Genel Bilgiler;
Yerinde Yıkama işlemi gören halılarınız yaz aylarında 4-6 saat, kış aylarında 6-8 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Yapılan işlem sonrasında 2 - 3 saat kadar halının bulunduğu odada hava sirkülasyonu sağlanır. Yıkama işlemleri garantili olarak yapılır. Halıda çekme, solma yada kötü koku gibi sonuçlar söz konusu değildir. Sabah yıkanması mümkün olmayan mekanlara mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama önem verilmesi gereken bi konudur. Sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsak ilk olarak halılarımızın temizliğine önem vermemiz gerekmektedir. Bunun nedeni halıların fazlasıyla kir , bakteri ve mikropları yuvalamasıdır.

Yerinde Halı Yıkama Hizmet aşamaları;
Yerinde Halı Yıkama 1. Aşama ; Halı cinsi belirlenerek uygun kimyasallar seçilir.
Yerinde Halı Yıkama 2. Aşama ; Yüksek emiş gücüne sahip endüstriyel tip makinalarımızla halının tozu alınır.
Yerinde Halı Yıkama 3. Aşama ; Halının cinsine uygun kimyasal ve fırça seçilerek tüm halı fırçalanır.
Yerinde Halı Yıkama 4. Aşama ; Leke cinsleri belirlenir ve uygun leke çıkarıcılar seçilerek lekeye özel çalışmalar yapılır.
Yerinde Halı Yıkama 5. Aşama ; Halıya temiz su verilerek durulanır.Son olarak Emiş gücü yüksek makinalarımızla halı vakumlanır , üzerinde bulunan kir, leke, bakteri, mikrop artık vakum makinamızın haznesindedir.